hazena

Profesionálny a výkonnostný šport

“Víťazný typ vyhráva, pretože pozná vzorec pre úspech: jasná vízia, stanovený cieľ, drina, opakovanie, oddanosť a vášen pre šport”

Predĺž si kariéru – Program pre Veteránov : Po rokoch aktívnej kariéry je čoraz ťažšie zotrvať v tréningovom a zápasovom procese. Telo postupne dáva najavo únavu rôznými spôsobmi. Bolesť, únava, zmnoženie dorbných, krátkodobých zranení, narušenie motivácie. V konečnej fáze kariéry sa stáva doplnkový program hlavným, s násobne vyššou prioritou ako hlavný tréning. Dobre nastavený udržiavací program dokáže predĺžiť aktívnu kariéru aj niekoľko rokov.

Špeciálna regenerácia – Údržba organizmu – Obnovenie síl – kompenzácia zaťaženia : Regeneračný program : Rovnováha je prirodzený stav medzi pôsobiacim silami. Život sa snaží vo všetkom o udržanie rovnováhy a v prípade narušenia sa snaží o jej obnovu. To platí aj pre športový tréning. Každým tréningom sa vnútorná rovnováha organizmu naruší v mnohých úrovniach. Preto je v tréningu rovnako dôležité sa venovať vráteniu organizmu do rovnovažného stavu. Posíliť oslabené. Natiahnúť skrátené. Mobilizovať stuhnuté. Opraviť pokazené.

Príprava na ďalšiu sezónu – Nabíjanie bateriek

Osobný tréning

“Záleží mi na precíznosti, chcem byť pod priamym dohladom trénera, nech mi neunikne ani najmeší detail pri cvičení.”

Chudnem. Správna (energická) motivácia, inšpirujúci proces, kreativný tréning. To všetko mi uľahčuje približovať sa k môjmu cieľu. Synergický proces.

Naberám svalstvo a silu. Nech je cieľ akýkoľvek, dobrý výsledok prinášajú správne rozhodnutia.  Dodržiavaním účinných metód sa dotávam k cieľu oveľa ľahšie ako kedýkolvek predtým.

Podávam vyšší pracovný výkon a cítim sa lepšie. Som ambiciózny. Mám rád výzvy, preto riešim častokrát viac projektov súčasne. Nikedy mám stres, náročný program mi neumožňuje mať pravidelnú stravu. Donedávna som cíťil nedostatok energie. Musel si pomáhať pitím kávy aj energetickými stimulantmi.  Môj tréningový plán mi pomohol podávať oveľa vyšší pracovný výkon, odkedy cvičím zvládam riešiť oveľa viac úloh počas dňa bez stresu.

Jemným pohybom prekonávam svoje ťažkosti. Bolesť. Keď sa objaví, pýtam sa 3 otázky. Prečo vznikla? Ako ju odstrániť? Ako predísť k jej návratu? Nech je už ťažkosť akéhokoľvek charakteru a na akomkoľvek mieste. Viem, že jemným pohybom si pomôžem od svojich ťažkostí. Kombinácia jógových cvikov, ľahkých strečingových cvičení, jemných posiľňovacích cvičení a jemných cvičení s rôznych športov mi ukazujú správny smer.

Dosahujem stanovený cieľ. Chcem mať lepší čas na spartanovi. Chcem hrať lepšie squash. Chcem mať lespšiu kondičku. Chcem rýchlejšie behať. Chcem Chcem lepšie hrať tenis. Chcem ísť na ďalekú a namáhavú túru. Chcem…. Viem, že správnym tréningom dosihnem akýkoľvek cieľ.

Učím sa správne cvičiť. K jednému cieľu vedie vicero ciest.  Chcem kráčať tou najúčinnejšou, preto spoznávam tajomstvá tréningu.

bezec
hazena2

Skupinový tréning

Potrbujem cítiť energiu kolektívu, spoločnú motiváciu a zažiť spoločnú radsoť z dosiahnutého cieľa. “Chcem sa dostať do formy.”

Chcem zhodiť 20Kg!” Chcem nabrať svaly.” Želám si, nech ma viac nebolí chrbát.” Motivácií je toľko, koľko je ľudí.

Kontaktuj nás

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.
0

Start typing and press Enter to search