imageedit_86_4123738363

Profesionálny a výkonnostný šport

Víťazný typ vyhráva, pretože pozná vzorec pre úspech: jasná vízia, stanovený cieľ, drina, opakovanie, oddanosť a vášen pre šport .

Úlohou trénera je presvedčiť športovca, že mu pomôže byť úspešný. Dajte mi príležitosť vám ukázať ako vám pomôžem byť úspešný.

Predĺž si kariéru – Program pre Veteránov : Po rokoch aktívnej kariéry je čoraz ťažšie zotrvať v tréningovom a zápasovom procese. Telo postupne dáva najavo únavu rôznými spôsobmi. Bolesť, únava, zmnoženie dorbných, krátkodobých zranení, narušenie motivácie.

V konečnej fáze kariéry sa stáva doplnkový program hlavným, s násobne vyššou prioritou ako hlavný tréning. Dobre nastavený udržiavací program dokáže predĺžiť aktívnu kariéru aj niekoľko rokov.

Adresná, presne cieľená služba je viac ako soľ nad zlato. Tréning je alchymický proces, pri ktorom vyrábame zlato zo základných surovín.

Služby

Chudnem. Správna (energická) motivácia, inšpirujúci proces, kreativný tréning. To všetko mi uľahčuje približovať sa k môjmu cieľu. Synergický proces.

Naberám svalstvo a silu. Nech je cieľ akýkoľvek, dobrý výsledok prinášajú správne rozhodnutia.  Dodržiavaním účinných metód sa dotávam k cieľu oveľa ľahšie ako kedýkolvek predtým.

Podávam vyšší pracovný výkon a cítim sa lepšie. Som ambiciózny. Mám rád výzvy, preto riešim častokrát viac projektov súčasne. Nikedy mám stres, náročný program mi neumožňuje mať pravidelnú stravu. Donedávna som cíťil nedostatok energie. Musel si pomáhať pitím kávy aj energetickými stimulantmi.  Môj tréningový plán mi pomohol podávať oveľa vyšší pracovný výkon, odkedy cvičím zvládam riešiť oveľa viac úloh počas dňa bez stresu.

Učím sa správne cvičiť. K jednému cieľu vedie vicero ciest.  Chcem kráčať tou najúčinnejšou, preto spoznávam tajomstvá tréningu.

bezec
hazena2

Skupinový tréning

Potrbujem cítiť energiu kolektívu, spoločnú motiváciu a zažiť spoločnú radsoť z dosiahnutého cieľa. “Chcem sa dostať do formy.”

Chcem zhodiť 20Kg!” Chcem nabrať svaly.” Želám si, nech ma viac nebolí chrbát.” Motivácií je toľko, koľko je ľudí.

Kontaktuj nás

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.
0

Start typing and press Enter to search